چگونه یک دندانپزشک کانادایی واجد شرایط پیدا کنیم

اگر به دنبال دندانپزشک در کانادا هستید ، موارد مختلفی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. در ابتدا شما باید دندانپزشکان مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید تا بدانید چه زمانی بهترین را پیدا کرده اید. بهترین روش برای مقایسه دندانپزشکان ، بررسی جوانب مثبت و منفی هر یک از افراد است و همچنین اطمینان از صلاحیت کافی هر یک برای هر عملی که ممکن است با آنها انجام داده باشید.

هر دندانپزشکی که استفاده می کنید باید مدرک دندانپزشکی داشته باشد که به احتمال زیاد از یکی از ده دانشکده دندانپزشکی مورد تایید کانادا تهیه شده است: دانشگاه تورنتو ، دالاهوسی ، بریتیش کلمبیا ، غربی  دندانپزشکی کو.دک در مشهد انتاریو ، لاوال ، ساسکاچوان ، منیتوبا ، آلبرتا ، مونترال و مک گیل . بدیهی است که آنها می توانستند مدرک تحصیلی خود را از جای دیگری بدست آورند ، اما اعتبار کلی باید همان مدرک دانشگاهی باشد.

درجه کلی DDS مدرکی است که اکثر دندانپزشکان از آن برخوردار خواهند بود ، اگرچه دکتر بودن در پزشکی دندان نیز مناسب است. اگر می خواهید بفهمید کدام دندانپزشک دارای اعتبار و صلاحیت اضافی برای کار با روشهای تخصصی تر است ، باید مطمئن شوید که آنها دارای مدارک لازم از کالج سلطنتی دندانپزشکان کانادا ، RCDC هستند. معاینه اصلی که باید آنها قبول می شدند ، آزمون ملی تخصص دندانپزشکی ، NDSE است.

برای اینکه بدانید فقط به دنبال حرفه ای ترین و کارآمدترین دندانپزشکان هستید ، به دنبال یک بورس تحصیلی در کالج سلطنتی دندانپزشکان کانادا باشید ، زیرا این کیفیت فوق العاده ای را از طرف آنها نشان می دهد. همچنین اعتبار بخشی بین دندانپزشکان نیوزلند و کانادا وجود دارد که به آنها اجازه می دهد در هر کشور کار کنند.

معاینات کلی توسط NDEB ، شورای ملی معاینه دندانپزشکی کانادا نظارت می شود ، بنابراین هنگام بررسی مدارک مختلفی که دندانپزشکان باید داشته باشند ، باید به این موارد مراجعه شود ، در حالی که کمیسیون اعتباربخشی دندانپزشکی کانادا اعتبار اضافی را مشاهده می کند. دندانپزشکان باید در هر دو ایالت و فدرال دارای گواهینامه باشند.

این کالج سلطنتی دندانپزشکان کانادا است که اطمینان حاصل خواهد کرد که دندانپزشکان برای انجام اقدامات تخصصی در دندانپزشکی و همچنین کارشناسی ارشد صلاحیت های لازم را دارند. یا دکترا لازم است.

مقررات استانی نیز وجود دارد که می توانید به آنها توجه کنید ، زیرا این امر برای استانهای مختلف لازم است که به طور کلی به دندانپزشکان مراجعه کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها آنطور که باید کار می کنند. کدهای عملی وجود دارد که باید رعایت شود و انتظارات کلی آنها از حرفه ای بودن در محیط کار است ، بنابراین هر دندانپزشکی نیز باید از این قوانین خاص پیروی کند.

به طور کلی هر دندانپزشکی که انتخاب می کنید باید حرفه ای باشد ، و اگر صلاحیت آنها فوری نیست ، بنابراین نباید با تقسیم آنها با شما مخالف باشد - بعد از همه این فقط یک کار هوشمندانه است که باید صلاحیت های فردی هر دندانپزشک را بررسی کنید ، به خصوص اگر شما در حال انجام کارهای تخصصی هستند

اگر از هیچ دندانپزشکی مطمئن نیستید ، به اطراف نگاه کنید و ببینید دندانپزشکان رقیب در منطقه شما چه پیشنهادی دارند. مدارک تحصیلی بین دندانپزشکان را مقایسه کنید و اگر هرگز مطمئن نیستید که یک دندانپزشک از نظر حرفه ای صلاحیت کافی را دارد یا نمی تواند بر روی شما کار کند ، پس باید برای اطمینان به هر یک از تابلوهای اعتباربخشی اشاره کنید. همیشه بررسی اینکه آیا مطمئن نیستید ، همیشه یک حرکت عاقلانه است ، بنابراین وقت را از دست ندهید و می توانید نگاهی بیندازید ، به خصوص اگر از شما خواسته شده که روش های خاصی را از قبل با یک دندانپزشک خاص انجام دهید.

هنگامی که شرایط را بررسی کردید ، باید به دنبال بررسی سطح عملی تری نیز باشید - حتی اگر یک دندانپزشک واجد شرایط باشد ، تضمین نمی کند که آنها در زمینه خود بهترین باشند ، بنابراین نگاهی به سایت های بررسی مستقل بیندازید. این بهترین روش برای تشخیص خوب یا نبودن دندانپزشک است ، زیرا شما منحصراً به وب سایت و گفته های او اعتماد ندارید.

همچنین باید درمورد صحبت با دوستان و خانواده درمورد اینکه چه کسی از آنها استفاده می کند نیز فکر کنید - هیچ شرمنده ای نیست که وقت خود را صرف تلاش برای یافتن بهترین دندانپزشک طولانی مدت کنید ، این یک مسئله مهم برای درست کردن است ، زیرا شما نمی خواهید مشکلی پیش بیاید در هر عملی که شامل دندان و لثه شما باشد.

Dofollow

Share
LEAVE A REPLY
Related Post
COMMENTS
 1. author
  27 Aug 2019
  Tomas Mandy

  Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius

  1. author
   27 Aug 2019
   Britney Millner

   Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius

 2. author
  27 Aug 2019
  Simon Downey

  Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius